Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Rebeka Masarova - Laura Pigossi: Tahminler

Yenile
Bitmiş 07/05 04:05
Country: WTA - Tek
League: Roma

Maç incelemesi

Sitemiz mevcut istatistik bilgileri analiz etti ve Rebeka Masarova ve Laura Pigossi arasındaki WTA - Tek kategorisindeki maç için tahmin yaptı. Maç, Roma turnuvası kapsamında 07.05 gününde saat 04:05'de başlayacak.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Rebeka Masarova
REB - %
Laura Pigossi
LAU - %

Bahis ipuçları

Rebeka Masarova

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Rebeka Masarova 'si yenilgiyle sonuçlandı

Laura Pigossi

4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Laura Pigossi 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Laura Pigossi

3 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Laura Pigossi 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Rebeka Masarova

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Rebeka Masarova 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Rebeka Masarova

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Rebeka Masarova 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 1

Rebeka Masarova

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Rebeka Masarova 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Laura Pigossi

4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Laura Pigossi 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.05.2024 20:40

Rebeka Masarova inceleme

Rebeka Masarova sporcusu, istatistiklerin mevcut olduğu 10 maça katıldı. Bu maçlarda, Rebeka Masarova, 14 seti ve 112 oyunu kazandı, ancak 11 seti ve 112 oyunu kaybetti. Rebeka Masarova, 10 maçında 5 kez kazandı, ancak 5 kaybetti.

Laura Pigossi inceleme

Laura Pigossi çok sayıda maç oynadı ve 10 10'nin 4 maçını, 11 seti ve 113 oyunu kazandığı mevcut istatistik bilgilerinden anlaşıldı. Ancak, takım tüm maçları kazanamadı ve 101 oyunu ve 10 seti kaybederek 4 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Rakip takımların, Rebeka Masarova ve Laura Pigossi'in kapsamlı bir analizini yaptıktan sonra sitemiz, bu maç için en iyi bahsin Kazanan - Takım 2 olduğundan emindir. Bu tahmine göre bahis yaparsanız 2.5 kazanma oranını alırsınız.

07/05/2024

Rebeka Masarova

04:05

Laura Pigossi

Bet:Kazanan - Takım 2

Oranlar:2.50

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 06.05.2024 20:40